Bazény | | | | Sauny | Príslušenstvo | Referencie
Fínska (suchá) sauna "HARVIA"
Sauny značky HARVIA® sú charakteristické svojím atraktívnym dizajnom a kvalitnou technológiou.

Ako obklad je použitý severský smrek hrúbky 12,5 mm alebo 14,5 mm. Vnútorné vybavenie všetkých detailov, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou je z dreva abachi. Toto drevo je tepelne stále a zo stránky hygieny sa veľmi dobre udržuje. Široký výber dverí a presklených prvkov umožňuje saunu prispôsobiť priestoru, pre ktorý je určená.

Súčasťou dodávky je okrem obkladov a lehátok tiež regulácia vzduchu, kvalitná saunová pec (vrátane kameňov) s riadiacou jednotkou, podlahový rošt, podhlavníky a ochrana okolo pece. Typizované sauny je možné dodať v rôznych prevedeniach, tvaroch a veľkostí, ktoré sú vopred dané. Sauny HARVIA® sa taktiež vyrábajú na mieru priamo na mieste, čo umožňuje rôznorodosť prevedení.

Pre väčšiu pohodu zo saunovania je možné dodať rôzne doplnky - teplomery, vlhkomery, vonné esencie, naberačky, vedrá, špeciálne sady - v darčekovom balení SAUNA BOX nájdete všetko potrebné pre dovybavenie interiéru sauny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parná sauna

Parné sauny sú charakteristické vysokou vlhkosťou (do 100 %) a relatívne nízkou teplotou (cca 45 °C), čo predstavuje hlavný rozdiel medzi suchou saunou a parnými saunami. Z tohto dôvodu je kabína parných kúpeľov vyrobená zo sanitárneho acrylu a využíva pre svoju činnosť parný generátor. Parné kúpele sú dodávané v rôznych rozmeroch a prevedeniach pre privátne a verejné použitie.

Parné sauny je tiež možné dodať s keramickým obkladom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Copyright 2005. BV Pool