Bazény | | | | Sauny | Príslušenstvo | Referencie
Typizované
Kruhový
Oválny PROFI
Osmičkový UNI
Veľkou prednosťou týchto bazénov je ich rýchla a jednoduchá montáž. Teleso bazéna pozostáva z oceľovej pozinkovanej steny hrubou 0,6 - 0,8 mm. Vonkajšia strana je potiahnutá polyesterovou vrstvou, vnútorná ochranným lakom, čo zabezpečuje takmer neobmedzenú životnosť. Vnútro bazénového telesa je vystlané bazénovou fóliou so štandartnou hrúbkou 0,6 mm z modrého PVC. Táto fólia je stabilizovaná voči UV žiareniu, a preto je farebne stála. Taktiež je odolná voči mrazu.

 

 

 

 

 

RecyPool
Bazény Recy-Pool ® sa vyznačujú rýchlou a jednoduchou montážou a s minimálnou stavebnou prípravou. Teleso bazéna je zhotovené zo stavebných panelov s rozmermi 500 x 1500 mm, ktoré sú vyrobené z recyklovaného plastového odpadu. Vnútro bazéna je vystlané bazénovou fóliou so štandartnou hrúbkou 0,8 mm z modrého PVC. Táto fólia je stabilizovaná voči UV žiareniu, a preto je farebne stála. Taktiež je odolná voči mrazu.

 


 

 

 

Na mieru
ALKORPLAN 2000® je tkaninou zosilnená PVC - fólia s hrúbkou 1,5 mm, obojstranne zušľachtená akrylátom. Slúži k vyloženiu bazénu akéhokoľvek tvaru a veľkosti, čo projektantovy poskytuje neobmedzené architektonické a stavebné možnosti. ALKORPLAN 2000 je odolný proti starnutiu, vplyvom počasia a je stabilizovaný proti UV - žiareniu. Už pri výrobe je táto fólia ošetrená proti napadnutiu plesňami a baktériami. Fóliu je možno zvárať len horúcim vzduchom. ALKORPLAN 2000 je výrobok vysokej kvality, na ktorý výrobca posytuje 10 - ročnú záruku na životnosť a farebnú stálosť. Zákazník má možnosť vybrať si so širokej škály farebných prevedení tejto fólie.

 

 

 

 

Luxusné polyesterové
Polyesterové bazény sa radia do kategórie exluzívnych bazénov značky RVIERA POOL® . Veľká variabilita tvarov, farieb, ako aj rôznych vodných atrakcií radí tento typ bazénov medzi najkvalitnejšie a najluxusnejšie prevedenia.

Polyesterový bazén sa inštaluje na podkladový betón, čo je vlastne jediná stavebná príprava. Teleso bazéna sa skladá z niekoľkých dielov, alebo môže byť dodaný ako jeden celok (monolit).

Skladba materiálu, z ktorých sa tieto bazény zhotovujú pozostáva z akrylátovej farebnej vrstvy, ktorá tvorí vnútornú povrchovú úpravu, spevňujúcich polyesterových vlákien a vonkajšej tepelnoizolačnej vrsty, hrubej 5 - 7 cm, slúžiacej ako ochranná vrstva.
Bazénové vane z plastov majú hladký povrch stien, sú pružné a majú aj požadovanú pevnosť, mechanickú a chemickú odolnosť a stálosť, nepotrebujú žiadne vnútorné nátery, pretože sklolaminát sa vyrába vo farbe. Tieto typy majú vysokoodolný povrch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© Copyright 2005. BV Pool